Dobrovolnictví

Dobrovolnictví je jedním z pilířů charitního díla. I v současné době je nezištná pomoc potřebným bez nároku na odměnu velmi důležitá a cenná.

Vaše zapojení do dobrovolnické služby může být důležitou výhodnou při výběrovém řízení do nové práce nebo třeba při přijímacích zkouškách na vysněnou školu.

V případě, že se chcete zapojit jako dobrovolník do charitního díla, kontaktujte, prosím, koordinátora dobrovolnické pomoci (kontakty). Těšíme se na vás.

UVÍTÁME DOBROVOLNÍKY V OBLASTECH.:

právní poradenství;
fundraising;
finanční poradenství;
marketing (grafické práce, copywriting, PR)
video a fotodokumentace.
 

Naši klienti v Domově pro seniory v Ludgeřovicích vám budou vděčni za tzv. aktivizační činnost. Ocení, když si s nimi přijdete povyprávět, přečtete jim jejich oblíbenou knihu nebo si s nimi zahrajete třeba šachy.

S dobrovolníky spolupracujeme i při jednorázových akcích, jako je např. Tříkrálová sbírka nebo Potravinová sbírka. Pokud byste chtěli pomoci, sledujte naše webové stránky nebo profily na Facebooku a Instagramu.

POTVRZENÍ

Dobrovolnická pomoc probíhá v Charitě Hlučín v souladu se zákonem č. 198/2002 O dobrovolnické službě. S každým dobrovolníkem uzavřeme písemnou dohoda a na vyžádání vystavíme potvrzení o realizaci dobrovolnické služby. Při dobrovolnické činnosti je nutný minimální věk 15 let. Osoby mladší 18 let musí mít souhlas zákonného zástupce.

 

Info pro dobrovolníka.pdf Informace o zpracování os. údajů 554 kB
Formulář pro uplatnění práv subjektu údajů (klienta).pdf Formulář pro uplatnění práv subjektu údajů 525 kB

Copyright © 2018 Charita Hlučín - Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil WebAp | Webové a grafické studio